ال بروکس | al brooks

ال بروکس | Al Brooks

ال بروکس در 23 فوریه 1952 در آمریکا به دنیا آمد ( در حال حاضر 70 ساله است ) او یک جراح چشم و در حال حاضر یک تریدر حرفه ای تمام وقت میباشد. در سن 40 سالگی حرفه ی خود ( چشم پزشکی ) را رها کرد تا به عنوان یک معامله گر تمام وقت پرایس اکشن ، فعالیت داشته باشد. آقای بروکس، لایسنس پزشکی خود را از دانشگاه شیکاگو که یکی از معتبرترین مراکز علمی جهان میباشد گرفته است و علاوه بر آن، ده ها مقاله علمی در مورد بیماری های چشم و جراحی نیز به ثبت رسانیده است.

سوابق البروکس

بروکس در لس آنجلس در ایالت کالیفرنیا، موسسه ی آموزشی معامله گری خود را راه اندازی کرده و در حال حاضر مشغول تربیت معامله گران در سرتاسر جهان میباشد. وی در دانشگاه، تکنیک های پیشرفته اسکلپینگ را در بورس کالای شیکاگو تدریس کرده است و کنفرانس های معامله گری متعددی برگزار کرده است که در طی این کنفرانس ها، روش های معامله گری را به کاربران آموزش داده است. ناگفته نماند که آقای بروکس قبل از افتتاح مطب در لس آنجلس، در دانشگاه Emory جراحی چشم نیز تدریس داشته است و در لس آنجلس، در دانشکده بالینی UCLA هم بوده است .

چرا معامله گری؟

دلیلی که باعث شد ال بروکس از حرفه چشم پزشکی خود دست بکشد و وارد بازارهای مالی و معامله گری شود، در ابتدای علاقه شخصی به این حیطه و بعد آموزش به معامله گران در سراسر جهان بود. هدف ال بروکس، ارائه بهترین ابزارهای معاملاتی برای کمک به موفقیت معامله گران است. دوره آموزشی پرایس اکشن ال بروکس، مجموعه ای از اطلاعات بی نظیر در خصوص پرایس اکشن بوده که این قابلیت را به معامله گران می دهد تا استراتژی های حرفه ای برای انجام معاملات خود داشته باشند. در واقع پرایس اکشن ال بروکس، همان تکنیک های معامله گری پرایس اکشنی است که معامله گران حرفه ای و مدیران سرمایه هر روز از آن استفاده می کنند.

دوره جامع پرایس اکشن ال بروکس ترجمه و دوبله شده توسط آکادمی تریدآموز
مطالب آموزشی رایگان و اطلاع از رویداد ها و تخفیفات ویژه آکادمی